• 2018-2019 m.m.
  • Tarptautinės KINGS olimpiados finalistai!
    1. trečių klasių matematikos- Darvydą Radzevičių ir Ąžuolą Adžgauską – mokytoja Asta Lesvinčiūnaitė.
    2. ketvirtų klasių matematikos – Povilą Senutą – mokytoja Lijana Gudaitienė.
    3. ketvirtų klasių anglų kalbos – Povilą Senutą, Gustę Šukevičiūtę, Dovydą Aleksandravičių – mokytoja Melita Buckienė.
  • 2017-2018 m. m.
  • 2 b klasės mokiniai dalyvavo „Skinija“ organizuotame taikomojo dizaino konkurse vaikams „Nusipiešk sau kojinytes“. Milda Brūzgaitė gavo dovanėlę ir diplomą Už netikėtą kūrybinį sprendimą.
         
  • Tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurso „ Laiko ženklai mūsų gimtinėje“, skirtame   dramaturgo Juozo Grušo gimimo 115-osioms metinėms, nominaciją už iškalbingus ženklus iš praeities gavo mūsų mokyklos 2c klasės mokinė Gustė Liubamirskaitė.
  • Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų gabiausi ketvirtokai dalyvavo  antrajame „Mažoji matematikos olimpiada 2017“ etape. Buvo išrinktas geriausiai užduotis atlikusių Alytaus miesto ketvirtokų dešimtukas. Iš 21 dalyvio didžiausią taškų skaičių surinko ir pirmąją vietą užėmė mūsų mokyklos 4b klasės mokinė Laura Gataveckaitė.
  • Nojus Naujalis (mokytoja Jolanta Janavičiūtė) Respublikinio vaikų piešinių ir nuotraukų konkurso „Lietuvos paukščiai 2017“ I vietos nugalėtojas. 
  • 2016-2017 m.m.
  • Šiemet Lietuva ir Izraelis mini diplomatinių santykių 25 -erių metų  sukaktį. Šia proga šių metų sausio mėnesį Izraelio valstybės ambasada kartu su Alytaus miesto savivaldybė pakvietė Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklas dalyvauti piešinių konkurse „Draugystės tiltas: Izraelis-Lietuva“.

    Kovo 29 d. į Alytų atvykusi Izraelio valstybės delegacija, vadovaujama Izraelio ambasadoriaus pavaduotojos Efrat  Hochstetler, kuri  iškilmingoje apdovanojimų šventėje Alytaus Jaunimo centre  sveikino aktyvius konkurso dalyvius ir įteikė apdovanojimus.

    Nugalėtojais tapo: 4–10 M. AMŽIAUS GRUPĖJE

    1. Deimantė Saulėnaitė (Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla,2c klasė, 8 m.) Mokytoja Lijana Gudaitienė. Piešinio pavadinimas: „Tegyvuoja Lietuvos ir Izraelio draugystė“
    2. Emilija Miglinaitė (Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla, 3a klasė,9 m.) Mokytoja Gitana Urbelionienė. Piešinio pavadinimas: „Lietuvos ir Izraelio draugystės 25-metis“
  • 2016–2017 M. M. LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ 2006 METŲ GIMIMO IR JAUNESNIŲ MOKINIŲ KVADRATO VARŽYBŲ II VIETOS LAIMĖTOJAI
  • 2015-2016 m.m.
  • 2016-04-19 4 a klasės mokinys Justas Kudirka Alytaus miesto ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje užėmė III vietą.
  • 2015-12-04 Respublikinio knygų skaitymo festivalio konkurso „Knygų pelėda“ finalinio renginio laureatai – aktyviausiai skaitantys mokiniai Urtė Jurkšaitytė 4a kl., Beatričė Garbenčiūtė 4a kl., Nojus Nedzinskas 4a kl., Ula Svirskaitė 4a kl., Agnė Petuškaitė 4a kl., Simas Savukynas 3b kl., Ugnė Degutytė 3b kl., Gabrielė Baukytė 3b kl., Rugilė Vencevičiūtė 3a kl., Ugnė Bernatavičiūtė 3a kl.
  • 2015-09-29 Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio mokinių piešinių konkurse „Policija vaiko akimis“.I grupėje (1–2 klasės) I vietą laimėjo mūsų mokyklos 1B klasės mokinė Aurėja Lenkevičiūtė  (piešinys „Skubi pagalba“). Alytaus miesto savivaldybės prizą gavo 1C klasės mokinys Povilas Senuta už piešinį „Drąsūs policininkai“.
  • 2014-2015 m.m.
  •  „Dzūkijos vandenų“ organizuotam konkurse  „Mėlynasis konkursas arba ką aš žinau apie geriamąjį vandenį“  II vietą tarp nugalėtojų ( iki 12 metų grupėje ) gavo 4 c klasės mokinys Mantas Bauževičius (10 m.)

  • Respublikiniame vaikų piešinių ir nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2015“ 2 b klasės mokinio Nojaus Naujalio nuotrauka ,,Išdidieji kirai“ laimėjo trečiosios vietos diplomą.
  • Alytaus miesto 1–4 klasių mokinių eilėraščių kūrybos konkurse „Visur gerai, bet savam krašte geriausia“  laureatėmis  tapo 3 a klasės mokinė Agnė Petuškaitė ir 3 c klasės mokinė Meida Zavackaitė.

NACIONALINIO VAIZDUOJAMŲJŲ MENŲ PROJEKTO-KONKURSO UBUNTU – aš esu, nes esi tu Laureatai
Justina Makaravičiūtė
Simas Savukynas
Patricija Šarknickaitė
Karolina Baranauskaitė
  Lietuvių kalbos KENGŪROS 2015 rezultatai  
MEIDA RAŠKEVIČIŪTĖ 194,25 (2-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
SKAISTĖ DUMALAKAITĖ 195 (2-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
MANTAS BAUŽEVIČIUS 193,5 (2-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
MILĖJA ŽVIRBLYTĖ 190,75 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
NAGLIS MATAŽINSKAS 190 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
  Anglų kalbos KENGŪROS 2015 rezultatai  
GAJŪNAS DABUŠINSKAS 195 (1-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
GRETA VYŠNIAUSKAITĖ 198 (1-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
JUSTAS KUDIRKA 195,25 (1-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
KRISTUPAS BITINAS 193,5 (1-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
ADRIJUS CIBULSKAS 191 (1-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
  Gamtos KENGŪROS 2015 rezultatai  
JURGITA BIEKŠAITĖ 190 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
MEIDA RAŠKEVIČIŪTĖ 190 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
NOJUS ABEČIŪNAS 190,25 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
  2013-2014 m.m. 2013 metai 2012 metai 2011 metai 2010 metai 2009 metai 2008 metai 2007 metai 2006 metai

Kalendorius

PrAnTrKtPnŠtSk
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
1234567
15161718192021
22232425262728
293031    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
 123456
78910111213
21222324252627
282930    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29      
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       

Informacija

Sveikiname

Gabiuosius  tarptautinės KINGS olimpiados finalistus!

  1. trečių klasių matematikos- Darvydą Radzevičių ir Ąžuolą Adžgauską - mokytoja Asta Lesvinčiūnaitė.
  2. ketvirtų klasių matematikos - Povilą Senutą - mokytoja Lijana Gudaitienė.
  3. ketvirtų klasių anglų kalbos - Povilą Senutą, Gustę Šukevičiūtę, Dovydą Aleksandravičių - mokytoja Melita Buckienė.

PROJEKTAI

BENDRADARBIAUJAME

 

TOLERANCIJOS CENTRAS

ARCHYVAI