Darbuotojai

ALYTAUS „SAKALĖLIO“ PRADINĖS MOKYKLOS

2018–2019 M. M. DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

Eil. Nr. PAVARDĖ, VARDAS PAREIGOS
1. Aleknavičienė Alma Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
2. Aleknavičienė Laima Pradinių klasių mokytoja metodininkė
3. Alijevienė Rasa Vyresnioji tikybos mokytoja
4. Baliukonienė Veneta Pradinių klasių mokytoja metodininkė
5. Bubnienė Lina Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
6. Buckienė Melita Anglų kalbos mokytoja/Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam (papildomajam) ugdymui
7. Bunevičiūtė Vilma Valytoja
8. Dabravolskienė Jurgita Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
9. Griškevičienė Rita Psichologo asistentė
10. Gudaitienė Lijana Pradinių klasių mokytoja metodininkė
11. Gurnevičienė Gražina Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
12. Janavičiūtė Jolanta Pradinių klasių mokytoja metodininkė
13. Juškevičienė Nijolė Direktoriaus pavaduotoja ūkiui/ Budėtoja
14. Kubilienė Jolanta Valytoja
15. Lesvinčiūnaitė Asta Pradinių klasių mokytoja metodininkė
16. Makaveckienė Vilma Socialinė pedagogė
17. Malijonė Jolita Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
18. Matulevičiūtė Irena Pradinių klasių mokytoja metodininkė
19. Mockevičienė Renata L. e. p. direktoriaus pavaduotoja ugdymui/Anglų kalbos mokytoja metodininkė
20. Neveckienė Simona Raštinės vedėja
21. Rajeckienė Lilija Valytoja
22. Sinkevičius Stasys Įrenginių aptarnavimo darbininkas
23. Sližauskienė Vilija Kūno kultūros/šokio mokytoja metodininkė
24. Smalstienė Janina Vyresnioji logopedė, specialioji pedagogė
25. Smilgienė Daiva Kiemsargė
26. Šakienė Marija Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
27. Šalčiuvienė Virginija Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
28. Šoliūnienė Evelina Valytoja
29. Urbelionienė Gitana Vyresnioji pradinių klasių mokytoja
30. Vaitkevičienė Lina Pradinių klasių mokytoja metodininkė
31. Valaitis Valius Įrenginių aptarnavimo darbininkas
32. Venckūnienė Audronė Neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė
33. Vitunskaitė Virginija Mokyklos direktorė
34. Vokietaitienė Reda Muzikos mokytoja metodininkė
35. Želvienė Ramutė Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
36. Žilionienė Vilma Vyresnioji pradinių klasių mokytoja/Bibliotekos vedėja
37. Rinkevičius Andrius Neformaliojo švietimo (pynimo iš vytelių) mokytojas

 

Kalendorius

PrAnTrKtPnŠtSk
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
1234567
15161718192021
22232425262728
293031    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
 123456
78910111213
21222324252627
282930    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29      
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       

Informacija

Sveikiname

Gabiuosius  tarptautinės KINGS olimpiados finalistus!

  1. trečių klasių matematikos- Darvydą Radzevičių ir Ąžuolą Adžgauską - mokytoja Asta Lesvinčiūnaitė.
  2. ketvirtų klasių matematikos - Povilą Senutą - mokytoja Lijana Gudaitienė.
  3. ketvirtų klasių anglų kalbos - Povilą Senutą, Gustę Šukevičiūtę, Dovydą Aleksandravičių - mokytoja Melita Buckienė.

PROJEKTAI

BENDRADARBIAUJAME

 

TOLERANCIJOS CENTRAS

ARCHYVAI