Mokytojai

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos El. paštas
1. Alma Aleknavičienė Pailgintos dienos grupės auklėtoja moodzeme@gmail.com
2. Laima Aleknavičienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 3b klasės vadovė laima.aleknaviciene@gmail.com
3. Rasa Alijevienė Tikybos yresnioji mokytoja alrasa1967@yahoo.com
4. Vaneta Baliukonienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 3c klasės vadovė veneta512@gmail.com
5. Lina Bubnienė Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja , 4a klasės vadovė linagrim@gmail.com
6. Melita Buckienė Anglų kalbos mokytoja,

Neformalaus švietimo organizatorė

melita_buckiene@yahoo.com
7. Jurgita Dabravolskienė Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja , 2a klasės vadovė stajurgita@gmail.com
8. Rita Griškevičienė Psichologo asistentė
9. Lijana Gudaitienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 4c klasės vadovė lijaramas@gmail.com
10. Gražina Gurnevičienė Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja , 2c klasės vadovė gerina7@gmail.com
11. Jolanta Janavičiūtė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2b klasės vadovė jjolanta2@gmail.com
12. Asta Lesvinčiūnaitė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 3a klasės vadovė asta.lesvine@gmail.com
13. Vilma Makaveckienė Socialinė pedagogė v.makaveckiene@gmail.com
14. Jolita Malijonė Pailgintos dienos grupės auklėtoja
15. Irena Matulevičiūtė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1b klasės vadovė mtliren@gmail.com
16. Renata Mockevičienė Anglų kalbos mokytoja metodininkė,

l. e. p. direktoriaus pavaduotoja ugdymui

renmoc@gmail.com
17. Andrius Rinkevičius Neformaliojo švietimo mokytoja andriusrin@gmail.com
18. Vilija Sližauskienė Šokio mokytoja metodininkė vilijasli@gmail.com
19. Janina Smalstienė Vyresnioji logopedė, specialioji pedagogė janina.smalstiene@gmail.com
20. Marija Šakienė Pailgintos dienos grupės auklėtoja pranassaka@gmail.com
21. Virginija Šalčiuvienė Pailgintos dienos grupės auklėtoja virginija1222@gmail.com
22. Gitana Urbelionienė Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja , 1a klasės vadovė giedrius.urb@gmail.com
23. Lina Vaitkevičienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 4b klasės vadovė lina.mikas@gmail.com
24. Audronė Venckūnienė Neformaliojo švietimo mokytoja audrute.burneikaite@gmail.com
25. Vitunskaitė Virginija Direktorė virginija.rar@gmail.com
26. Reda Vokietaitienė Muzikos mokytoja metodininkė redavokiet@gmail.com
27. Ramutė Želvienė Pailgintos dienos grupės auklėtoja ramute.zelv@gmail.com
28. Vilma Žilionienė Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja , 1c klasės vadovė zilionienev@gmail.com

Kalendorius

PrAnTrKtPnŠtSk
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
1234567
15161718192021
22232425262728
293031    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
 123456
78910111213
21222324252627
282930    
       
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29      
       
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       

Informacija

Sveikiname

Gabiuosius  tarptautinės KINGS olimpiados finalistus!

  1. trečių klasių matematikos- Darvydą Radzevičių ir Ąžuolą Adžgauską - mokytoja Asta Lesvinčiūnaitė.
  2. ketvirtų klasių matematikos - Povilą Senutą - mokytoja Lijana Gudaitienė.
  3. ketvirtų klasių anglų kalbos - Povilą Senutą, Gustę Šukevičiūtę, Dovydą Aleksandravičių - mokytoja Melita Buckienė.

PROJEKTAI

BENDRADARBIAUJAME

 

TOLERANCIJOS CENTRAS

ARCHYVAI